Galerii: Suite Lounge tähistas esimest sünnipäeva suurejoonelise voodoo-peoga!

Sünnipäeva muutis eriliseks Kriss Soonik Loungerie moe-show, kus esmaesitleti brändi rannariideid ja 2013. aasta kevad-suvist pesukollektsiooni. Lisaks andsid sünnipäevale hoogu maalikunstnik Anna Litvinova interaktiivsed visandid ja erikülaline Riiast DJ Val De Mar.

Suite on populaarne lounge’i-bränd, mis avati ligi 10 aastat tagasi Hispaanias Marbellas. Suite Lounge kuulub Marbella Club Hotels hotelliketti, mis on oma klientide ja kvaliteedi poolest maailmakuulus. Nende nimekirjas on
mitmeid viietärnihotelle ja gurmeerestorane nii Tallinnas, Riias kui ka Marbellas.

Sünnipäeva kirss tordil oli Kriss Sooniku LOUNGERIE rannariiete esmaesitlus Eestis.

Kriss Soonik ütleb: «Rannariided pesubrändi tootevalikus on loomulik samm. Brändi tooteid ei pea kandma ainult pesuna ja mängulisus riietega kokkusobitamisel on vägagi teretulnud.»

Maagline voodoo-atmosfäär on mõjutanud kogu rannariiete kollektsiooni. Disaineri silmis muutub iga naine neid kandes sensuaalselt elegantseks ja müstiliseks olendiks. Kollektsioon koosneb kaheksast tootest, millest igaüks on viimistletud luksuslike Kriss Soonikule omaste kulddetailiga ja peidetud vimkaga, milleks on lilleline
vooder. Mudelid on üle võetud Loungerie klassikalistest lemmikutest, et võimendada naise keha ilu.

Eesti päritolu disaineri Kriss Sooniku pesu müüakse kogu maailma butiikides: Suurbritannias, Ameerikas, Itaalias, Saksamaal ja isegi Saudi Araabias. Eestisse jõudis Kriss Soonik Loungerie 2011. aasta sügisel, kui seda hakkas müüma pesupood Ulakas Kaunitar Solarise keskuses. Brändi pesu toodetakse Eestis, kasutades parimaid materjale kõikjalt maailmast.