Vaata üle: modell Äli Kargoja tuli välja oma brändiga August

Täna, 20. oktoobril lansseeritakse digitaalselt värske rõivabrändi August esimene, 2015. aasta kevadsuvine kollektsioon.

August liidab endas looduslikud kangad ja uuendusliku rõivadisaini, lähtudes loomisprotsessis harmooniast mugavuse, praktilisuse ja stiili vahel. Augusti värvipalett on tasane, vormid puhtad ja läbimõeldult minimalistlikud, toetades rõiva funktsionaalsust ja kvaliteeti. 2015. aasta kevadsuvine kollektsioon koosneb enamjaolt naturaalsetest ja looduslikult puhastest kangastest, mis on tähistatud GOTS-sertifikaadiga. Kõik tooted valmivad Eestis.

Järgmise aasta kevadsuvine kollektsioon kõnetab kõiki, kes hindavad jätkusuutlikku mõtteviisi ja kergelt kombineeritavat, igasse hetke sobivat elegantset alternatiivi rõivaesemes. Liikumist ja progressi jaatav kollektsioon koosneb 15 naistele ja 4 meestele mõeldud rõivaesemest.

Augusti moebrändi taga seisab rõivadisainer Äli Kargoja, kes on lõpetanud maineka Studio Bercot moekooli moedisaini erialal Pariisis ning töötanud Nicolas Andreas Taralise ning Maison Martin Margiela ateljeedes. Äli on paljudele varem tuttav eduka modellina ning 2012. aastal turule jõudnud kodumaisest disainiduost Projekt. 2014. aastal alguse saanud idee oma rõivabrändist jõuab nüüd Augusti debüütkollektsiooni näol laiema publikuni.

Vaata lisa Facebookist!