R, 25.09.2020

Iris Janvier Business kollektsioon: naisele, kes naudib oma tööd

FOTO: Iris Janvier

Neljapäeval, 24.märtsil näitab Eesti moemaja Iris Janvier Tallinn Fashion Weeki raames Kultuurikatlas oma uue moeliini IRIS JANVIER Business esimest kollektsiooni šiki moeetendusega.

Tegemist on uhiuue moeliiniga Iris Janvier moemajast, mis on loodud mõeldes tegusale naisele. Tallinn Fashion Weeki raames esitlusele tuleva kollektsiooni keskseks ideeks on soov olla unikaalne ärimaailmas, seda nii mõtteviisi kui ka välimuse poolest.

Kollektsioon on loodud mõeldes iseteadlikule naisele, kes soovib olla elegantne igas päevas. Tööaeg moodustab suurema osa tema aktiivsest päevast ning ta soovib nautida igat hetke oma töises keskkonnas – olgu see siis kontoris, kohtumisel või ärilõunal.

Kollektsioon on praktiline, mugav ja valmistatud kvaliteetsetest kangastest, mis ei vaja igapäevast hooldust. Lõiked on mugavad, hästi istuvad ja naiselikud. Värvigamma varieerub, moodustades omavahel sobiva täiusliku kombinatsiooni. Business kollektsiooni detaile saab kergesti omavahel kombineerida, mis on suurepärane võimalus luua erinevaid komplekte igaks tööpäevaks. Kollektsiooni igat eset on limiteeritud koguses ning hinnatasemelt on see sobiv kõigile, kes soovivad kvaliteetset Eesti disaini mõistliku hinnaga.

Show lavastajateks on Carmel ja Rene Köster (Twisted Dance Company), video autoriteks režissöör Sven Olters ja videokunstnik Aljona Movko ning IRIS JANVIER Business esimese kollektsiooni näoks on silmapaistev näitleja Maiken Schmidt.

Moeshow kõrva- ning peaehete autor on Birgit Skolimowski, kes oma loomingus hindab lihtsaid vorme ning käega tegemise jälge, mis lisab isiklikkust ja unikaalsust igale tema loodud ehtele. Teda inspireerivad eelkõige isiksused, aga ka ümbritsev keskkond, olgu see siis pulbitsev linnamelu või vaikne loodus.