Teistmoodi volbrisõit vallatu kujutlusvõimega naisele

FOTO: Vida Press

Volbriööd tähistatakse kui kõigi nõidade ja maagia ööd, mil liiguvad ringi nõiamoorid, šamaanid ja haldjad. Germaani rahvail on üldiselt levinud arvamus, et 1. mai öösel sõidavad nõiamoorid kuraditega pidutsema, mille tõkestamiseks pidavat süüdatama tulesid ja suurt müra tehtama.

Lapsepõlvest mäletan seika, kui läksime naabritega tänavate ristumispaika ja kõigil olid kaasas luuad, et teha üks mõnus volbrisõit. Kandsime naljakaid riideid ja minu hinges valitses suur elevus, sest raamat «Väike Nõid» oli üks mu lapsepõlve lemmikuid. Just nii ma end seal seistes tundsingi, väikese nõiana. Kahjuks on see ka ainuke volbriöö, mis mulle kuidagi eriliselt meelde on jäänud kirjutab Daisi Ulakas Kaunitaris.

Täiskasvanutel on komme pidada mängulusti ja fantaasiarikkust laste pärusmaaks, kuid just neid me vajamegi, et elust rõõmu tunda. Sellepärast veeda tänane õhtu kodus, oled sa üksi või koos kaaslasega ja võta ette üks mõnus volbrisõit fantaasiamaailma!

Sule oma silmad, piserda õhku iha tekitavat parfüümi ja alusta fantaseerimist: kujuta ette, et oled kutsutud nõidade kokkutulekule Blocksbergi mäele, pane selga oma kõige seksikam pesu ja asu teele, nõiad juba ootavad sind. Kohale jõudes uuri, mida keegi kannab, millised iha täis seksikad kehad sind ümbritsevad, alusta suhtlemist, flirdi… ja jätka fantaseerimist just nii nagu hetkel nauditav tundub. Et asjale veel tõelisust lisada, võtta seikluse käigus ette ka üks hullutav volbrisõit.

Vallatu eesti naine ei sõida luuaga, selleks on tänapäeval motoriseeritud sõiduriistad, millega üks sõit otse Blocksbergi mäele ette võtta. 

Kui volbriöö möödub kodus koos partneriga, ei pea fantaseerima sugugi mitte üksi. Mis veel parem, stsenaariumi saab kohe läbi mängida. 

Fantaseerimine tundub täiskasvanutele tobe ja lapsik, kuid see on lõbus ja üdini nauditav, kui me laseme vabaks kõikidest piirangutest ja lubame oma hingel ja kehal sukelduda naudingutesse. Pealegi me ei pea seda nimetama fantaasiaks, kui ei taha, nimetame seda erootikafilmile stsenaariumi kirjutamiseks või meeletuks märjaks unenäoks, mida me suuname enda soovide kohaselt. Ainuke reegel on mitte seada piiranguid, neid on elus niigi. 

«Me ei lõpeta mängimist sellepärast, et me jääme vanemaks; me jääme vanaks sellepärast, et me lõpetame mängimise» - G.B. Shaw

Fantaasiarikast volbriööd!