Saladus paljastatud: mida Trump kuninganna Elizabethist tegelikult arvab?

Kuninganna koos presidendipaariga

FOTO: JWMAL2 / MEGA /Scanpix

Internetis teeb tiire naljakas meem sellest, kuidas Donald Trump ei saanud hiljutisel tippkohtumisel Suurbritannia kuninganna Elizabethiga korralikult kõnnitud – nimelt suutis USA president pidevalt kuningannale jalgu jääda. Nüüd on aga jõudnud avalikkuseni ka info selle kohta, mida nad omavahel eraviisiliselt rääkisid.

Trump andis Inglismaal vaid ühe intervjuu ja seda saatele «Good Morning Britain», mille saatejuht Piers Morgan küsis presidendilt intrigeeriva küsimuse: mida ta tegelikult kuningannast arvab. «Fantastiline naine,» ei olnud Trump kiitusega kitsi.

Aga vastupidi? Mida arvab kuninganna Trumpist? «Ma ei saa tema eest rääkida, aga ma võin öelda, et mulle ta meeldis, seega see tavaliselt aitab. Ta meeldis mulle väga.»

Pealtvaatajad olid aga ka spekuleerinud, mis võisid olla liidrite omavahelised eraviisilised tervitussõnad. Tuleb välja, et ei olnudki seal midagi väga skandaalset, samas on raske ette kujutada, et alati väljapeetud Elizabeth II provokatsioonidele ka alluks.

«Tere tulemast. Ta ütles lihtsalt: tere tulemast,» avalikustas Trump. «Ta oli väga elegantne. Ja väga ilus. See oli tõesti midagi erilist.»

Trumpil jagus kuningliku pere kohta vaid sooje sõnu ning ta ütles, et talle meeldib kuningliku perekonna «energia».