Sõbranna moeblogi: 10 imelist komplekti Emmy auhinnagalalt

Tracee Ellis Ross

FOTO: DANNY MOLOSHOK / AP / Scanpix

Eilne Los Angeleses toimunud Emmy auhinnagala pakkus tõelist moevaatemängu. Sõbranna toob välja kümme oma lemmikkomplekti. 

FOTO: Jordan Strauss / AP

Stefani Robinsoni pastelne kleit mõjub sulgkergelt ja moodustab kauni värvikombinatsiooni stsenaristi jumega. Kleidi särav ülaosa mõjub pisut ootamatult, kuid sellegipoolest väga kaunilt. 

FOTO: VALERIE MACON / AFP

Kostüümid on tulnud selleks, et jääda! Koomik Leslie Jones tõestab oma efektses kostüümis, et auhinnagalale ei pea ilmtingimata kleidis tulema. Vaja on vaid õiget kangast!

FOTO: Faye Sadou/AdMedia/SIPA / Faye Sadou/AdMedia/SIPA

Saatejuht Renee Bargh näitab meile taas, et naisel on vaja seda ühte ja ainsat musta kleiti. Asümmeetrilised detailid muudavad klassikalise kleidi põnevaks ja lisavad suure annuse glamuuri.

FOTO: Faye Sadou/AdMedia/SIPA / Faye Sadou/AdMedia/SIPA

Zuri Hall kannab õrna virsikutoonis õhtukleiti, mis sobib imehästi saatejuhi jumega. Kleidile annavad lisaannuse glamuuri põnevad detailid.

FOTO: Faye Sadou/AdMedia/SIPA / Faye Sadou/AdMedia/SIPA

Scarlett Johanssoni kleidivalik on julge ja punase vaiba kohta üpris paljastav. Küll aga kannab näitlejanna kleidi väga hästi välja, mõjudes selles tõeliselt glamuurselt. 

FOTO: Faye Sadou/AdMedia/SIPA / Faye Sadou/AdMedia/SIPA

Dakota Fanningu minimalistlik plisseerkleit on tõeline unistus! Külma rohelist tooni kleidi juurde on valitud sobivad kõrvarõngad ja komplektile paneb punkti tugev lainerijoon silmadel. 

FOTO: Frazer Harrison / AFP

Rachel Brosnahan tõestab taaskord, et «vähem on rohkem». Lihtsa punases toonis kleidi muudab huvitavaks asümmeetriline detail ja kleidiga harmoneeruv huulevärv.

FOTO: KYLE GRILLOT / REUTERS

Amanda Crew toob punasele vaibale topeltkoguses sära hõbedases kostüümis. Pintsaku all olev sinist värvi crop top mõjub ootamatult, kuid väga efektselt.

FOTO: DANNY MOLOSHOK / AP

Tracee Ellis Ross näitab, et vahel kehtib tõsiasi «rohkem on rohkem». Fuksiaroosa õhtukleit mõjub äärmiselt efektselt ja sobib näitlejannale kui valatult.

FOTO: Frazer Harrison / AFP

Jessica Biel ja Justin Timberlake on üks neid paare, kes teineteist täiustavad. Jessica asümmeetriline põneva kangaga õhtukleit mõjub näitlejanna seljas äärmiselt mahedalt ja moodustab abikaasa komplektiga harmoneeruva kombinatsiooni.