GALERII! Kuld on uus must! Aldo Järvsoo jumalannade defilee.
Tallinn Fashion Week, eredaimad hetked.

Sel sügisel võib kanda kõike muud kui musta! Tallinn Fashion Weeki sädelev moemaraton tegi selle igale moehuvilisele otsekohe selgeks. Aga millega head, mugavat, turvalist ja tuttavat musta asendada? Embassy of Fashioni moelooja Aldo Järvsoo soovitab kulda. Just nii - tagasihoidlikkusega pole tänasel moepaletil enam midagi peale hakata.

Mis juhtub kaunitariga, kes end kulda riietab? Temast saab hetkega iga balli kuninganna ning iga peo säravaim täht. Kellel piisavalt kuraasi, võib helkivad kangad lausa argipäeva tuua, kombineerides neid neopreeni ja neutraalsete toonidega.

Aldo Järvsoo / Embassy of Fashion / TFW sügis 2018

FOTO: Erlend Štaub

Aldo Järvsoo sügisene moeetendus andis uue mõõtme ka klassikalisele chanel-kostüümile, pakkudes modernse joonega bukleejakki kahara seelikuga. Ettevaatust - see värske siluett kasvatab kandja jalad kilomeetri pikkuseks!

Aldo Järvsoo / Embassy of Fashion / TFW sügis 2018

FOTO: Erlend Štaub

Mida pimedam on hooaeg, seda kirglikumalt tasub panustada värvile. Embassy of Fashioni moemaja disainerid olid selles osas kõik sama meelt, igaüks valis küll välja enda jaoks kõige hingelähedasema gamma. Riina Põldroosil oli see sensuaalselt summutatud, Ketlin Bachmannil paitavalt pastelne. Aldo Järvsoo aga seilas õnneliku värvikaardi laineharjal - pime aeg on ideaalne foon kandmaks midagi helget ja erksavärvilist. Miks mitte ammutada ka sügistalvel inspiratsiooni sooja paradiisisaare päikeseloojangu kirglikest roosadest ja lilladest toonidest ning teraapiliselt türkiissinisest veest?

FOTO: AFP / Scanpix

Aldo Järvsoo / Embassy of Fashion / TFW sügis 2018

FOTO: Erlend Štaub