Keeruliste lugudega Eesti pered puistavad täna teleekraanil südant

FOTO: Kanal 2

Aastalõpumeeleolud on juba vallutanud teleekraani, kui Kanal 2 avab pühadehooaja täna traditsioonilise heategevusliku saatega «Jõulusoojus». See on meeliliigutav algus teleprogrammile, kuhu mahub nii tagasivaatavaid kokkuvõtteid kui ka mõnusat meelelahutust.

Traditsiooniline heategevussaade «Jõulusoojus» ulatab täna, reedel kell 20.30 koos saatejuht Roald Johannsoniga abikäe lastele, kes on sünnitrauma, raske haiguse või ajuinsuldi tagajärjel liikumispuudega. «Jõulusoojus» kogub raha lastele mõeldud kõnniroboti soetamiseks, mis suurendaks tunduvalt nende laste võimalusi taas kõndima hakata ja täisväärtuslikumat elu elada. Oma loo räägivad saates mitu Eesti peret, iga pere lugu on keeruline ja erinev.

Headest soovidest, inimlikest lugudest ja ilusast muusikast kantud «Jõulusoojus» kutsub kõiki televaatajaid tegema pühade-eelset heategu ning toetama Tartu Ülikooli kliinikumi lastele mõeldud kõnniroboti soetamisel. Helistades 900 5025, annetad 5€, helistades 900 5100, annetad 10€, helistades 900 5500, annetad 50€. «Jõulusoojuse» annetusnumbrid jäävad avatuks aasta lõpuni.

Heade mõtete ja kauni muusikaga astuvad heategevuslikus saates üles ka Anne Veski, Brigita Murutar ja Paul Neitsov, ansambel Revals, ansambel Öed ning paljud teised Eesti armastatud inimesed.

Heategevuslik «Jõulusoojus» on Kanal 2 eetris täna kell 20.30.