Põhjus, miks legendaarne Vogue'i peatoimetaja Anna Wintour alati päikeseprille kannab
Eesmärk ei ole sugugi silmade kaitsmine päikese eest.

Anna Wintour

FOTO: JB Autissier / Panoramic / www.imago-images.de / Scanpix

Moemaailma legendi, Ameerika Vogue'i peatoimetaja Anna Wintouri musta värvi päikeseprillid on vähemalt sama kuulsad kui naine ise. 

Anna Wintouri nägemine ilma kuulsate päikeseprillideta on üsna erakordne juhus. Võib üsna kindel olla, et moe-show'dele ja teistele moeüritustele naine ilma legendaarsete aksessuaarideta ei lähe. 

Omajagu tõestust peaks pakkuma ka fakt, et Wintour ei loobunud päikeseprillidest isegi kuninganna Elizabeth II seltskonnas, istudes eelmise aasta veebruaris Londoni moenädalal kuninganna kõrval, päikeseprillid ees, vahendab Insider.

Miks siis Wintour päikeseprillidesse nii kiindunud on?

Tuleb välja, et tegemist pole kuigi glamuurse põhjusega. Hiljutises intervjuus CNNile tõdes naine, et päikeseprillid on äärmiselt kasulikud, et varjata inimeste eest oma mõtteid. Lisaks aitavad nad muidugi ka väsimuse märke peita. «Nad on mulle abiks, kui ma olen pisut väsinud või unine. Võib-olla on nad ka saanud osaks sellest, kes ma olen. Aga täna vajan ma neid tõeliselt,» tunnistas Wintour ajakirjanikule, kandes terve intervjuu vältel loomulikult päikeseprille.