Ole valmis lõõgastuma! 4 kõige olulisemat asja, mida teada näomassaažist

FOTO: pexels.com

Näomassaaži tehakse väga palju, kuid mida see siis täpsemalt endast kujutab?

Mis on näomassaaž ja miks see kasulik on?

Näomassaaži eesmärk, nagu nimigi ütleb, on masseerida nägu. Näomassaaž aitab vähendada turseid ja pingeid. Massaaži tegemiseks ei kasutata ainult käsi, vaid appi võetakse ka erinevaid abivahendid. 

Professionaalid soovitavad seda teha kaks kuni kolm korda nädalas ja kõigepealt soovitatakse alustada mõne tilga näoõli või seerumi lisamisega, et te ei tõmbaks oma nahka.

Kuidas seda kodus teha?

Näomassaaži tegemiseks hakake kõigepealt pöidla ja sõrmega liigutama õrnalt oma kulmude sisemist ja välist nurka. Tee seda viis korda. Seejärel võtke oma keskmised sõrmed ja hõõruge paar sekundit oma nägu, et vabastada kõik pinged. Järgnevalt liikuge õrnalt silmade alla, siis oma näo keskele ja seejärel üle oma silmade. Tee seda viis korda. Lõpuks libistage sõrmedega oma näo ja kaela külgedele tekkinud vedelikud ära.

Milliseid kohti võiks masseerida?

Silmad. Võtke oma sõrmed ja suruge õrnalt silmaümbrust.

Otsaesine. Keskmisi sõrmi kasutades suruge õrnalt otsmikule ja seejärel hakka tegema ringikujulisi liigutusi. 

Lõualuu. Asetage sõrmed lõualuule ja hakake aeglaselt sõrmi otsmiku suunas liigutama

Põsed. Püüdke teha samu liigutusi, mida tegite oma lõualuu jaoks, lihtsalt asetage sõrmed oma põsesarnade alla. 

Kuidas kasutada näorullijat?

Seda Ida-Aasia nahahoolduse traditsiooni on tehtud sajandeid. Näorullija rullikuks kasutatakse Jade kivi, millel arvatakse olevat ka tervendav omadus, see kivi peaks aitama parandada vereringet, et vähendada turset ja aidata seerumitel paremini nahka imenduda.

Enne alustamist soovitame paari tunni jooksul panna rullija sügavkülmikusse (see suurendab puhastusprotseduure). Pärast seerumi või õli panemist oled valmis rullimiseks. Rulli võib kasutada terve näo ulatuses, kirjutab PureWow.