E, 28.09.2020

Groteskne põhjus, miks me armastame briti kuninglikku perekonda

Kuninglik pere mälestuspäeval novembris 2019

FOTO: ALPR/AdMedia/SIPA/Scanpix

Suurbritannia kuninglik perekond on maailma üks kuulsamaid peresid. Nad on nii populaarsed ja armastatud, et iga uudist neist tervitatakse mõnuga.

Ometi ei tea keegi täpselt, miks inimesed neid nii palju armastavad. On põhjuseks tõsiasi, et nad on rikkad? Saavad reisida, kuhu tahavad? Et nad on võimukad? Või ehk põhjuseks hoopiski nende skandaalid?

The Frisky kirjutab, et kuninglik pere pole kunagi igav. Nad elavad oma elu täiel rinnal ning alati on midagi toimumas, mis on nendega seotud. Meenutame Meghani perekonnaskandaale või prints Andrew viimaseid fopaasid.

Kuninglik pere on ja jääb alati populaarseks. Nad pole mingi mööduv Hollywoodi hitt, nad on aastaringne sensatsioon. Inimesed armastavad neid näha sportimas, kõnelemas, isegi kooke küpsetamas. Ja tänu sotsiaalmeediale on meil neid aina lihtsam jälgida.

Niisiis, miks me neist sõltuvuses oleme? The Frisky pakub välja, et põhjus ongi ehk kergelt groteskne: kuninglikku perekonda on lõbus vaadata. Nende elul silma peal hoida on põnev, lõbus ja see pakub meile võimaluse piiluda nende luksuslikku igapäevaellu. Neil on elu, mida saavad endale lubada vähesed, nii et palju inimesi tahaks olla nende nahas või vähemalt näha, kuidas nad päriselt elavad.