Väikese peenisega mehe võimsad seksinõuanded

FOTO: Shutterstock

Keskmisest väiksema peenisega Trevor soovib sama saatusega meestele julgust süstida, jagades nõuandeid, millega seksuaalelu vürtsitada, kirjutab Star Daily.

Trevor on täiesti tavaline inimene meie hulgas, kes sai varasemast Daily Star´is avaldatud loost kuhjaga julgust ja nõuandeid juurde. Lugu oli väikese peenisega mehest ja sõna otseses mõttes päästis Trevori seksuaalelu. 
 
Nüüd otsustas ka Trevor ise nõuandeid jagada - kõike ikka selleks, et puudujääki tundvate meeste ellu optimismi ja lootust süstida.
 
«Lugesin, et soovitatakse karvad maha raseerida, et peenis suurem välja näeks. Üldiselt ei tee see peenist suuremaks, aga visuaalses mõttes võiks seda teha küll.»
 
Tema teine nipp enesekindluse suurendamiseks on valida parimaid poose, mis võimaldavad sügavamale tungida. Trevori ja ta naise lemmikpoos kannab nimetust Super Girl.
 
«See on lemmik ja ühtlasi poos, mis muutis meie seksuaalelu tunduvalt paremaks. Mu naine saab kenasti ja tihedalt oma jalad kokku pigistada, mis valmistab meile mõlemale kuhjaga naudingut.» 
 
Trevor nimetab enda lemmikuks sekspoosiks veel koerapoosi ja misjonäri asendi, kaasates soovi korral sekslelusid. Lisaks meeldib tal oma naisega harrastada 69-poosi, mille puhul on väike peenis isegi kasuks, et naise olemine võimalikult mugav oleks.