Mida vanemad sulle ei rääkinud

MIDA VANEMAD SULLE EI RÄÄKINUD ⟩ Epp Kärsin: ükski naine ei tohiks rahulduda sellega, et mees ei vii neid orgasmini

Täna kell 20.00 jõuab Kanal 2 ekraanile armastuse maaletooja Epp Kärsini uue suhtesaate «Mida vanemad sulle ei rääkinud?» selle kevade viimane saade.

Saatejuht Epp Kärsin ja saate produtsent Tuuli Roosma on ühel meelel, et pole mõtet teha nägu, nagu oleks eestlastel seksiga kõik hästi – saaks olla palju paremini.

«Hea seksi juures on miljon nüanssi, mis saavad asja veel paremaks teha,» räägib Kärsin silmade särades. «Mina ei usu, et leidub naist, kes pole loodud orgasme kogema. Lihtsalt liiga palju naisi lepib sellega. Nad ei tunne iseenda keha või ei oska mees teda rahuldada, aga sellega ei tohiks leppida!»

Tänases saates otsitakse vastust küsimusele, mille ümber keerleb praktiliselt kogu elu. Mida naised tahavad? Kas üldse naised alati teavad, mida nad tahavad, ja kas nad oskavad seda ka selgelt väljendada? Kuidas jõuda orgasmi teesklemisest päris orgasmideni? Nendele ja paljudele teistele küsimustele tänases saates vastust otsitaksegi.

Epp Kärsini juhitud stuudiosaade läheb pärast tänast saadet pausile. «Antud formaadi juures on publiku interaktiivsus ülioluline ja hetkel kehtestatud eriolukorra tõttu ei saa sellisel viisil saadet edasi salvestada,» selgitab Kanal 2 programmijuht Kaspar Kaljas.

«Mida vanemad sulle ei rääkinud» on Kanal 2 eetris juba täna õhtul kell 20.00. Saadet saad otse vaadata siitsamast!