PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 4. mai: Jäär on armastusest pimestatud, Kaksikud võitlevad hajameelsusega

FOTO: Shutterstock

Mida lubavad tähed sinu tähemärgile nädala esimesel päeval?

Jäär

Romantilised tunded võivad olla nii tugevad, et need segavad sind argiasjadega tegelemisel. Hõljud unistuste maailmas.

Sõnn

Aeg ei sobi tähtsateks äritehinguteks. Võid olla hajevil ja mingid olulised asjaolud märkamata jätta, kipud valearvestusi tegema.

Kaksikud

Veenuse ja Neptuuni kvadraat teeb hajameelseks. Sa ei näe toimuvat realistliku pilguga, raske on olla konkreetne ja asjalik.

Vähk

Vastuolud võivad tekkida arvamuste pinnalt. Kui keegi saab asjadest sinust erinevalt aru, siis kipud asja isiklikult võtma ja heituma.

Lõvi

Keegi sõpradest võib rahaasjus nõu anda, ent paraku ei saa ta asjadest õigesti aru ja tema nõuande järgimine võib pigem kahju tuua.

Neitsi

Tõsises töises õhkkonnas võivad lõkkele lüüa romantilised tunded. Nähes kolleegi silmis tundeleeki, võid seda ka vääriti tõlgendada.

Kaalud

Tuleb oma tervist hoolega hoida, liigselt pingutades võid endale halba teha. Ettevaatlik tuleb olla ravimite tarvitamisel.

Skorpion

Tööl tuleb sul teravat keelt talitseda. See, mis sinu arvates on konstruktiivne kriitika, võib teise arvates sihilik solvamine olla.

Ambur

Võid kallima suhtes liigagi hoolitsevaks muutuda või siis temalt nõuda, et ta pidevalt kinnitaks, kui väga ta sind armastab.

Kaljukits

Hoia meeles, et hoolimata sellest, et kallite inimeste seisukohad mõnes küsimuses sinu arvamusest erinevad, armastavad nad sind ikka.

Veevalaja

Kipud raha tuulde loopima, eriti juhul, kui asi puudutab kallimat – tahad näidata, et sul pole tema heaks millestki kahju.

Kalad

Hoidu finantstehingutest! Küll aga võiksid tegeleda kodu sisustamise ja kaunistamisega ning kallile perele midagi head süüa teha.