PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 15. mai: Jäär korraldab edukalt äriasju, Vähk kohtab unelmate printsi

FOTO: Godisable Jacob from Pexels

Kaunist reedet! Millised sõnumid on tähtedel sinu päikesemärgile täna?

JÄÄR

On tahtmist ja jõudu äriasjade edukaks ümberkorraldamiseks. Suudad oma sõna rahulikult ja kindlalt maksma panna.

SÕNN

Päikese ja Pluuto trigoon annab võimalusi jõuliseks edasiminekuks, lausa läbimurdeks. Edukalt annab parandada vanad vead.

KAKSIKUD

Jõudu annab sulle see, kui oled sisemiselt tasakaalus. Kahtlused ja kõhklused võivad tekkida sellest, et minevikus on midagi tegemata jäänud.

VÄHK

Põnev päev suhete liinis. Kui oled vaba ja vallaline, võid täna kohata vastassoolist, kes sind esimese pilguga põlvist nõrgaks võtab.

LÕVI

Aeg eluviisi tervislikumaks muuta. Sul on tugev tahtejõud, mille abiga suudad päeva pealt mingist tervist kahjustavast harjumusest loobuda.

NEITSI

Tasub üritustest osa võtta, need võivad sinu maailmapilti avardada. Võimalikud on kohtumised põnevate ja tarkade inimestega.

KAALUD

Hea on kodus midagi muuta – parandada ära need asjad, mis on katki või alustada remonti. Kodu nimel tegutsedes kasvab sisemine rahulolu.

SKORPION

Sinuni võib jõuda huvitavat infot. Vestle inimestega ja ole tähelepanelik. Võimalik on kohtumine eriti võluva vastassoost isikuga.

AMBUR

Võid leida võimaluse uue äri alustamiseks või suurepäraseks investeeringuks. Õnnemängudega aga ei tasu hoogu sattuda!

KALJUKITS

Tegele asjadega, mis sulle huvi pakuvad. Arenda ennast, tee julgeid plaane. Ära seejuures lase pereliikmete nõudmistel end eksitada.

VEEVALAJA

Parem oleks veeta päev kodus ja tegutseda selle nimel, et kodu kaunimaks muuta, midagi uuendada või parandada.

KALAD

Hea päev õppimiseks ja enesearendamiseks, näiteks koolitusel või grupitöös osalemiseks. Rahaliste tehingute aga kaasneb risk.