Rootslanna loobus alkoholist: vaata, mis ta kehaga juhtus!

Jelly Devote enne, kui alkoholi kolm korda nädalas tarbis

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist/jellydevote

Me kõik teame, kui halvasti alkohol kehale ja vaimule pikas perspektiivis mõjub. See hävitab maksa, suurendab südameinfarkti võimalust, põhjustab insulti ja mitmesuguste vähivormide riski, nõrgestab immuunsust - üldiselt võib seda nimekirja võib loetlema jäädagi, kirjutab Best Life.

Värske uuring leidis, et isegi vaid üks alkohoolne jook päevas võib lühendada eluiga.

Paljud tahavad vähendada alkoholitarbimist, kuid ollakse kahtleval seisukohal, kas see lühiajaliselt kehale mingit tulemust annab. Rootsi suunamudija, kes ise kutsub end Jelly Devote’iks näitab fotodel, millised muutused võivad kehas toimuda, kui loobuda alkoholist.

Nagu paljud noored, nii pidutses ka rootslanna omal ajal palju: jõi õlut ja kanget siidrit vähemalt kolm korda nädalas. Nüüd 27-aastasena joob ta üle ühe nädala vaid klaasikese veini või šampanjat ja näeb uskumatult hea välja.

«See, kuidas ma välja näen, end tunnen ja oma elu elan, on väga palju muutunud,” kirjutas kaunitar oma Instagrami postituses. «Ma pole kunagi end paremini tundnud, mul on asjad tasakaalus. Ma söön sõõrikut 🍩 millele järgneb salat 🥗 ma ei tarbi alkoholi 🍷liiga tihti, joon vett 💦 ja mis kõige tähtsam, olen end taas armastama hakanud.»

Jelly Devote ei tea täpselt, kui palju ta varem kaalus, sest vihkas end nii palju, et ei suutnud kunagi kaalule astuda. Samuti ei tea ta täpselt, kui palju nüüd kaalub, sest nagu ta ütleb: «kaalunumber ei oma tähtsust, sina oled oluline. Kuidas sina end oma kehas tunned.»

Veel ühes enne/pärast inspireerivas postituses motiveeris suunamudija mõistma, et tervislike valikute tegemisel võid vananedes palju parem välja näha. «Armasta end koguaeg, mitte ainult siis, kui oled oma kaalunumbri eesmärgi saavutanud,» ütleb naine. Siin fotol näitab ta, kuidas enesekindlus ja õige poos võivad keha seksikaks muuta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NOT SEXY VS SEXY 🧐🤨?! . Okay first off all. I don’t like using the word sexy 🤭 but I was half way through my “sexy” morning coffee ☕️ pic.. when I got bored 🤓 . And then I realised, why is left considered “not sexy” and right is “sexy”?! 🧐 . Both are the same bodies, same “sexy ness” (I’ve never used the word sexy this much 😅). . Being sexy comes from so much more then how you look 👀 confidence is sexy, intelligence is sexy, ambition is sexy! There is so much more then a certain look about you that makes you sizzling HOT 🔥 gurl 😍❤️ . So don’t let anyone ever tell you anything other than that you are sexy just by beeing YOU! 🙌😍😘 . Ps. I’m done with using the words sexy now 😅😂 . Tag someone YOU think is SEXY!!😍❤️🔥 . ...now I’m done 😂🙌 . #ibs #transform #weightloss #transformation #beforeandafter #notsexy #fit #fitspo #fitness

A post shared by Jelly Devote (@jellydevote) on