PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 8. juuli: Veevalaja elus on seksuaalsed võnked, Jäärad on eriti tulised

FOTO: Cesar Aguilar from Pexels

Tähtede sõnumid kesknädalaks!

JÄÄR

Marsi ja Merkuuri kvadraadi mõjul võid kergesti põlema minna. Oma seisukohti kaitsed tuliselt, võid sattuda ka sõnasõtta.

SÕNN

Sul on rohkem vabadust. Võivad avaneda sootuks uued perspektiivid või näed võimalusi seal, kus sa neid varem märgata ei osanud.

KAKSIKUD

Hea aeg pikema perspektiiviga tulevikuplaanide tegemiseks. Suudad originaalseid lahendusi leida ja takistustest vabaneda.

VÄHK

Oled tavapärasest julgem ja löögijõulisem. Kui sulle miski teiste käitumises ei meeldi, ütled selle otsesõnu välja.

LÕVI

Sul on palju tugevaid külgi, näita neid ka teistele. Kui seda teha suudad, võivad avaneda suurepärased karjäärivõimalused.

NEITSI

Keegi, keda oled ehk mõni aeg tagasi mõtlematult pahandanud, võib sulle tagaselja auku kaevata. Kaalu hoolikalt, kellele saladusi usaldada.

KAALUD

Sa ei saa teistest aru, kuna ei tahagi aru saada. On kohtumisi, kus kisub vägisi tuliseks vaidluseks.

SKORPION

Ära ürita kavaldades või isegi valetades kedagi ümber sõrme keerata. Nii pead hiljem oma käitumise pärast piinlikkust tundma.

AMBUR

Tänu heale intuitsioonile võid leida õige viisi, kuidas teisele inimesele läheneda, teda oma soovidest ja kõhklustest rääkima panna.

KALJUKITS

Tunned end kindlalt. Tajud, et sind ümbritsevad inimesed, kes on sulle ustavad ja toetavad sind, mis iganes ka ei juhtuks.

VEEVALAJA

Õhus on seksuaalseid võnkeid. Hea aeg näidata oma partnerile, et tunned huvi tema fantaasiate vastu ning tahad neid ellu viia.

KALAD

Olukorrad on keerulised ning kasulik oleks mõneski asjas kompromissvariante kaaluda, ehkki sa ei pruugi seda soovida.