PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 11. juuli: Kaksikud väldivad probleeme, Veevalajal tuleb rahaasjus kiiresti tegutseda

FOTO: Shutterstock

Vaata, mida lubavad tähed sinu tähemärgile tänaseks.

Jäär

Sinu kõrvu jõudvad jutud ei pruugi olla tõesed, nii et ära tee nende põhjal järeldusi. Ole valvas, keegi võib proovida sulle valetada.

Sõnn

Asjaajamine sujub – sul on lihtne oma seisukohti teistele selgeks teha ja mõttekaaslasi leida. Pidulikud üritused kujunevad meeleolukaks.

Kaksikud

Keerukatest probleemidest püüad mööda hiilida. Loodad, et keegi teine nendega tegeleb või et need iseenesest lahenevad.

Vähk

Päikese ja Neptuuni trigoon loob meeldiva ja romantilise meeleolu. Oled tundlik ja mõistev, kaaslased usaldavad sind.

Lõvi

Oskad valida, millal ja milliseid sõnu lausuda. Tänu sellele, et valdad olulist infot, saadab sind edu ärialastel läbirääkimistel ja müügitöös.

Neitsi

Palju suhtlemist toredate inimestega. Parem on lobiseda lihtsatest asjadest, tõsiseid probleeme pole tahtmist käsitleda.

Kaalud

Intuitsioon on hea, suudad inimeste meeleolusid tabada ja olla suurepärane vestluskaaslane. Kuulad kannatlikult ja püüad teiste muresid mõista.

Skorpion

Juhul kui sul on raskusi või muresid, leiad õige inimese, kellelt nõu küsida. Tunned, et sa pole üksinda, sind hoitakse ja toetatakse.

Ambur

Võimalik, et keegi püüab sind ära kasutada, et pääseda ligi infole, mida valdad. Hoidu sellest, et pahaaimamatult midagi välja lobised.

Kaljukits

Ambitsioonikalt edasi püüeldes pead arvestama ka teistega. Sinu tegevus ei pruugi kõigile meeldida, keegi võib salamisi sinu vastu pöörduda.

Veevalaja

Vaist on hea, haistad oma võimalusi rahaasjus. Seejuures ei tohi aga kahtlema ja kõhklema jääda, tuleb kiiresti tegutseda.

Kalad

Eriti hästi edeneb loominguline tegevus. Suudad fantaasiarikkalt sõnu seada. Oled suurepärane kuulaja ja lohutaja.