N, 4.03.2021
Nike

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Venitusarmidega naine noomib maailma: inimesed, lõpetage nende häbenemine! Paljude inimeste jaoks tekitavad probleeme heledad triibud kehal – venitusarmid. Need tekivad meie kehadele erinevatel põhjustel, millest paljud on üsna loomulikud. Idealiseeritud maailmas leidub aga palju neid, kes olenemata loomulikest tekkepõhjustest venitusarme aksepteerida ei suuda. Rachel Garlinghouse on noor naine, kes otsustas rääkida oma loo venitusarmide tekkimisest ning nendega leppimisest.
Südamerikkega kuuepäevane Beatrice vajab kiiresti annetajate abi (2) Hiljuti saadi raha kokku pisikese Brianna südameoperatsiooniks. Elupäästvat südameoperatsiooni Helsingis vajab ka pisike, tänaseks kuue päeva vanune Beatrice! Pisitüdruku pere palub Lastefondi heade annetajate abi, et tasuda lapse kiirabitransport Tartu Ülikooli kliinikumist Tallinna lennuväljale ning muud ravireisiga seotud kulud järgmise kolme kuni nelja nädala jooksul, kokku summas kuni 3800 eurot.
Pooled lapsevanemad vaidlevad vanavanematega laste kasvatamise pärast Distsipliini, eineid ja televiisori vaatamise aega puudutavad vaidlused vanemate ja vanavanemate vahel võivad suhteid rikkuda, näitab USA-s tehtud riiklik küsitlus. Teised teemad on kombed, turvalisus ja tervis, magamamineku aeg, osade lapselaste teistest erinevalt kohtlemine ning fotode või teabe jagamine sotsiaalmeedias. Lausa üks seitsmest lapsevanemast piirab seetõttu aega, mida laps vanavanematega veeta saab.